Masáže na křeslech

Masáže na křeslech zahrnují akupresurní masáže reflexních bodů na chodidlech doplněné o masáže hlavy, uší a šíje. Nedílnou součástí jsou také léčivé bylinné koupele, jejichž kultura je již poměrně stará a celosvětově rozšířená od doby staré Číny a Tibetu. Díky reflexním bodům na chodidlech se byliny dostávají do celého organismu a procedura se tak stává vysoce efektivní.

 

Léčebné masáže na křeslech

„Procházka sakurovým sadem“

Tato masáž je vhodná pro lidi trpící chronickým kašlem či dušností, dále pak pro ty, kteří trpí chronickou bronchitidu, pokašlávají nebo prodělali zánět dýchacích cest.

„Elixír života“

Masáž nazvaná „Elixír života“ přispívá k překonání fyzické únavu a psychického vyčerpání. Je vhodná pro ty z Vás, kteří pociťují únavu po sportovním výkonu, bolestivost šlach a svalů, mentální přepracovanost a ochablost, či trpí nedostatkem koncentrace, nechutenstvím nebo chronickým únavovým syndromem. Nevhodná je však pro malé děti a těhotné a kojící ženy.

„Volnost stáhnutého opasku“

Pomáhá při obtížích s trávením způsobených stagnací jaterní čchi, které provází rozpínavá bolest v podžebří a řídká stolice.

„Lehkost luční kobylky“

Tento druh masáže je vhodný při bolestech a zhoršení hybnosti pohybového aparátu, zejména pak při bolestivosti beder a bolestech kolenních kloubů, které jsou revmatického původu.

„Štíhlost vrbového proutku“

Určená pro osoby mající problémy s nadváhou, trpící obezitou, poruchami metabolismu tuků a tělních tekutin, kornatěním tepen, mající příliš mnoho podkožního tuku, nadmíru nezdravých tuků v krvi či otoky. Součástí procedury je šálek čaje PVER.

 

Regenerační masáže na křesle

„Kleopatra“

Tato procedura je doplněná o safírový zábal rukou, který obsahuje výtažky z nejkvalitnějších ajurvedských bylin s přídavkem safíru, peeling z pomeranče, liči, hroznů a drcených meruněk (firmy Skeyndor).

„Vůně rozkvetlé louky“

Jedná se o regenerační orientální aroma-terapeutickou masáž.

 

Dětské masáže

„Zklidnění malého samuraje“

Tato masáž zbavuje děti napětí a přispívá k celkovému okysličení jejich organismů. Děti se tak stávají odolnější vůči nemocem a působí klidněji a vyrovnaněji. Zároveň se učí relaxovat a soustředit se. V důsledku této masáže pak lépe usínají a spolupracují.
 

Novinky

LUXUSNÍ AJURVÉDSKÉ RITUÁLY

 Bachova terapie

Silvova metoda

Rytmické vtírání

Akce

Ruční lymfodrenáž v kombinaci s přístrojem 90min  800,-

Kontakt

tel.č.:
+ 420 773 288 333

FB: In salon

Grafické
a technické řešení: