Masáže

Masáž je nejstarší formou terapie. Již členové velkých císařských dynastií staré Číny si cenili jejích léčivých a relaxačních účinků a podporovali masérské umění nade vše.

IN salón se liší od běžných masérských studií a svým návštěvníkům nabízí jedinečné harmonizující masáže na křeslech. Pomocí bylinných koupelí dokážeme rozproudit Vaši životní energii, zklidnit mysl a uvolnit celé tělo. U nás se na tento typ masáží nemusíte objednávat, ale můžete přijít kdykoliv se Vám to bude hodit či se budete potřebovat zrelaxovat. Součástí procedur je snaha zharmonizovat všech pět smyslů a zažít „stav bez tíže.“ Zrak u nás stimulujeme příjemným a zklidňujícím prostředím, Váš čich zasáhnou vonné ajurvédské byliny, k poslechu Vám do sluchátek pustíme šumění moře či zpěv delfínů, chuť omámí bylinné čaje vybírané s ohledem na dané roční období, a v neposlední řadě u nás zažijete harmonii doteků. 

Nevíte – li si rady s výběrem procedur a masáží či chcete – li překvapit některého ze svých blízkých, neváhejte nás kontaktovat.
V případě, že se na proceduru objednáváte, dostavte se ni raději o něco málo dříve, abyste se mohli seznámit s našimi prostory, vychutnat si atmosféru a šálek čerstvě připraveného čaje,

Kontraindikace (kdy se masáž nedoporučuje):
o jakékoli onkologické problémy,
o kožní vyrážky (plísně, vředy, nádory),
o všechny akutní stavy (horečka, zánět, viróza),
o choroby srdce,
o problémy se srážlivostí krve,
o záněty žil, svalů a kloubů,
o velké varixy,
o těžké stavy plicní tuberkulózy,
o těhotenství, šestinedělí.

Chceme Vás hýčkat a harmonizovat Vaše tělo a duši pomocí doteků, vůní bylin, hudby, dobrého čaje a vlídného slova. 

 

Novinky

LUXUSNÍ AJURVÉDSKÉ RITUÁLY

 Bachova terapie

Silvova metoda

Rytmické vtírání

Akce

Ruční lymfodrenáž v kombinaci s přístrojem 90min  800,-

Kontakt

tel.č.:
+ 420 773 288 333

FB: In salon

Grafické
a technické řešení: