Lymfodrenáž

Manuální i přístrojová lymfodrenáž je dnes, vzhledem k nesprávnému stravování, hektickému životnímu stylu a stresu, velmi vyhledávanou terapií u žen i mužů.

Manuální lymfodrenáž

„Vodopád čisté laguny“

Vhodná zejména pro osoby s oslabeným lymfatickým systém, což se projevuje pocitem únavy, sníženou funkcí imunitního sytému, oslabením fyzického či psychického stavu, otoky, zadržováním vody atp. Tato procedura je založena na provádění speciálních hmatů pod určitým tlakem, v určitém tempu a ve správném pořadí. Díky nim pak dojde k aktivaci lymfatického mízního systému těla.

Přístrojová lymfodrenáž

PRESOR – 0,3

Presoterepie je terapeutická metoda velmi často využívaná v kosmetice, fyzioterapii a estetické medicíně pro drenáž a redukci žilních a lymfatických edémů. Aktivuje krevní a lymfatický oběh. Velmi vhodný je pro osoby s pocity těžkých unavených nohou, s celulitidou, po zásazích estetické chirurgie a pro celkovou relaxaci a detoxikaci organismu.

Bandáže Arosha

Pro tento typ bandáží je využívána řada kosmetických přípravků bohatých na aktivní složky, které mají velmi rychlý účinek a neobsahují konzervační látky, ale zároveň velmi esteticky řeší defekty na celém těle. Bandáže arosha jsou vhodné k ošetření ochablého podkoží a celulitidy. Aplikují se také u klientů trpících dehydratací či nadměrným zadržováním tekutin. Bandážemi se dají ošetřit nohy, břicho, paže, dekolt, prsa a hýždě.

Kineziotaping

Tato metoda spočívá v nalepování pružných pásek na kůži, při kterém dochází k normalizaci svalového napětí a zároveň ke zlepšení funkce krevního a lymfatického oběhu. Nalepením pásky se pokožka zvlní, což zvýší trvalý průtok krve i lymfy. Důsledkem toho se pak prodlužuje uvolnění svalů, účinek lymfodrenáží a masáží a aktivují se ozdravné procesy. V 70. letech minulého století tuto metodu vyvinul japonský lékař a chiropraktik.

 

 

Novinky

LUXUSNÍ AJURVÉDSKÉ RITUÁLY

 Bachova terapie

Silvova metoda

Rytmické vtírání

Akce

Ruční lymfodrenáž v kombinaci s přístrojem 90min  800,-

Kontakt

tel.č.:
+ 420 773 288 333

FB: In salon

Grafické
a technické řešení: