Luxusní tělové rituální zábaly

Všichni se rodíme s životní energií, je to vitální životní síla neboli ki, čchi, prána, která udržuje naše těla funkční, a díky ní jsme aktivní. Pokud toužíte vystoupit ze začarovaného kruhu stresu, je to velmi jednoduché – darujte si chvíli odpočinku a klidu. Svůj život máte ve svých rukou. A tam také patří
 

Firma Skeyndor vyvinula rituály s nejsladšími ingrediencemi vyvolávající ty nekrásnější emoce. Díky esencím zázvoru, citrónu, pomeranče, vanilky, máku, lotosu a texturám, jako jsou soli, teplá bahna, semena a rostlinná másla, tyto rituály dokonale zrenovují Vaše tělo.

„Lehkost zeleného lístku“

Jedná se o detoxikačně-depurativní zábal ze zeleného čaje, který má antioxidační účinky a pomáhá odbourávat tekutiny, toxiny a nečistoty, které se shromažďují v pokožce. Podporuje okysličení pleti. Své detoxikační a očistné vlastnosti tento zábal čerpá z hloubky čajových lístků a z peelingu z citrusových plodů. Tyto složky pak usnadňují drenáž tekutin a odstranění toxinů. Dalšími aktivními složkami jsou pomeranč, meruňka, hrozny, liči, zelený čaj, bambus, květ lotosu, leknín, výtažek z orchideje, mák, lesní růže.

„Třpyt safírového klenotu“

Revitalizační rituální zábal se safírem, program s obrovskou vitalizační silou, který vyniká svým zmírňujícím a zklidňujícím účinkem. Je obohacen safírovými částicemi, jež mají relaxační vlastnosti prospěšné celému energetickému systému. Drahokamy jsou považovány za magické baterie, které obsahují a soustřeďují zemskou sílu. Aktivní složkami jsou safír v prášku, sůl z Salies-de-Bearn, výtažek z malachitu, termální voda ze Salies-de-Bearn.

Demineralizační program s organickým bahnem

Všeobecný očistný program k odstranění toxinů. Program má obrovskou remineralizační moc, dodává tělu oligoelementy, vitamíny a minerály. Má zásadní význam pro aktivaci buněčného metabolismu a posílení kožní tkáně. Aktivními složkami jsou sůl z Salies-de-Bearn, organické bahno, výtažek z hematitu, výtažek z malachitu a termální voda.
 

Novinky

LUXUSNÍ AJURVÉDSKÉ RITUÁLY

 Bachova terapie

Silvova metoda

Rytmické vtírání

Akce

Ruční lymfodrenáž v kombinaci s přístrojem 90min  800,-

Kontakt

tel.č.:
+ 420 773 288 333

FB: In salon

Grafické
a technické řešení: