Ilona Navrátilová

 

Majitelkou masážního salónu IN salón je Ilona Navrátilová. Vystudovala střední zdravotnickou školu. Po skončení studií pracovala na chirurgickém oddělení brněnské nemocnice. Několik let byla součástí dvou rakouských fotbalových týmů jako fyzioterapeut. Následně začala podnikat v oboru masáží a kosmetiky a tuto praxi provozuje již 23 let. Během této doby absolvovala řadu školení a seminářů v oboru léčebných masáží. Jejím největším koníčkem je četba odborné literatury týkající se psychosomatiky. Důležitou roli v jejím životě sehrálo studium tradiční čínské medicíny a stáž v Číně, studium ajurvédy na Srí Lance. Propojení západní a východní medicíny a schopnost pohlédnout na člověka celostně i individuálně ji inspirovalo natolik, že se rozhodla dát dohromady skupinu výborných terapeutů a založit vlastní masážní salón. Ilona Navrátilová se mimo jiné věnuje i individuálním lekcí jógy a provozuje různé další semináře.

 

Tel.: +420 603 581 597

Bc. Martina Fuksová

Téměř 20 let pracovala ve vysokých manažerských pozicích v obchodní sféře. „Rukama“ ji za tu dobu prošlo několik set lidí. Před cca 10 lety se vydala cestou poznávání jiných kultur, jejich přístupu k životu a způsobu léčení těla i duše. Podnikla díky tomu několik soukromých cest za šamany do Peru, Kolumbie a Bolívie a díky tomu se naučila vnímat tělo, mysl i duši jako jeden neoddělitelný celek. Následně absolvovala řadu seminářů na toto téma, z nichž za nejvýznamnější považuje kurz ajurvédy na Srí Lance a studium kraniosakrální osteopatie a masáží. Vše přirozeně vyústilo v rozhodnutí opustit sféru byznysu a věnovat se této práci s lidmi naplno. Jejím koníčkem je psychosomatika a vše, co pomáhá dostat lidi do pohody, za nezbytnou součást života považuje neustálé vzdělávání a zdokonalování se.

 

Tel.: 724 443 705

Magdalena Rudická
Mé jméno je Magdaléna Rudická, vystudovala jsem střední zdravotnickou školu obor masér sportovní a rekondiční. Už v průběhu studia jsem získala zkušenosti v oboru jak ve zdravotnických tak v sociálních zařízení. Ve své praxi využívám metod lymfomasáží, postizometrické relaxace, tejpování a klasické masáže. Dále se vzdělávám v oblasti čínské medicíny a absolvovala jsem celou řadu odborných stáží a kurzů. Od mala hraju závodně volejbal, takže svoje dovednosti uplatňuji i ve sportovní oblasti. Jsem moc ráda mezi lidmi a s lidmi. “Pokud z masáže odchází odpočatý, spokojený a vyrovnaný klient, říkám si, má práce dává smysl.”
 

Tel.: +420 607 290 516

 
Veronika Doupalová

Tel.: +420 602 976 673

Radka Ličková

Manikúru dělám již 10 let. Pravidelně chodím na školení, která mi doplňuji vzdělání a tím i sleduji nové trendy. Pracuji pouze se značkou CND. Lakovani  nehtů Shellac CND je velmi šetrná  manikúra na přírodní nehty.  Kdo má rád přirozené nehty, tím nejlepším možným způsobem je ošetření P- shine. CND je Americká značka, která je na světovém trhu již 40 let a vyniká svojí kvalitou. V České republice je od roku 2011. Miluji svoji  práci , která je zároveň i mým koníčkem. 
 

Tel.: +420 608 423 450

Tomáš Hájek

Klasická relaxační masáž, sportovní masáž, těhotenská masáž, medová masáž, tradiční Balijská masáž nohou.

Proč svoji práci miluji:

Masírovaní mě naplňuje a jsem rád, když můžu pomoci druhým. Je to čas, kdy se mohu odreagovat od dnešního hektického světa. V práci se cítím dobře a k tomu napomáhá náš skvělý kolektiv.

 

Tel.: +420 736 763 134