Akce

 

 

LUXUSNÍ AJURVÉDSKÉ RITUÁLY

Jedná se o 120 minut úžasné péče a relaxace pomocí luxusní kosmetiky Skeyndor, která se skládá z:

 • 10 minutová koupel nohou s uvolněním smyslů
 • celotělový peeling
 • celotělová masáž
 • celotělový zábal
 • 20 minut prohřívací přístroj
 • vedená relaxace pomocí čakrových olejů a tibetské mísy

Výběr ze 4 rituálů přímo na míru:

Relaxační

 • Na samém začátku je nejdůležitější odstranit nahromaděnou negativní energii a napětí, které by mohly narušit sezení. K tomuto účelu započneme uvítací rituál relaxační koupelí nohou. Zatímco klient sedí a užívá  si koupele, přikročíme k rituálu HARMONY MASSAGE. HARMONY  je masáž zad proti kontrakturám, která klineta zcela uvolní a uvítací rituál tím zajistí naprostou relaxovanost. Věnujeme jí asi 10 minut, aby se klient mohl ode všeho oprostit a přijmout vlastní rituál ve stavu naprostého uvolnění.
 • Použijeme tělový peeling-krém s pomerančem, který má renovační, regenerační a čistící účinky. Peeling s obrovskou schopností brát s sebou částice naneseme na celé tělo  a budeme se soustředit na odstranění všech mrtvých buněk. Jemnými krouživými pohyby uvedeme pokožku do kontaktu s částečkami pomeranče, liči, hroznů a meruňky, které budou uvolňovat a emulgovat po celé pokožce své oleje dodávající jí hedvábný a zcela obnovený vzhled. Po dokončení práce s peelingem jej odstraníme ručníky a teplou vodou až do úplné eliminace částic.
 • Budeme pokračovat použitím tělového zábalu se zázvorem proti stresu, který navozuje příjemný pocit tepla. Jeho relaxační účinky proti kontrakturám okamžitě napomohou odstanit potíže a bolesti. Pokožká má zůstat v kontaktu se zábalem až 20 minut přikrytá fólií a ručníky.
 • Po odstranění zábalu pokračujeme tělovou emulzí s výtažkem orchideje, květ lotosu a leknínu s vyrovnávacími, posilujícími a rebitalizačními vlastnostmi, které nám pomohou odstranit únavu klienta a provést jakýkoliv druh masáže přímo na míru.
 • Po masáži zabalíme klienta na 20 minut do celotělového prohřívacího přístroje, který napomáhá uvolnit a prohřát svalstvo a uvolnit kontraktury, vyplavuje toxiny z těla a zároveň umožňuje dostat do pokožky všechny výživné látky obsažené v olejích, peelinzích a zábalech.
 • V těchto 20 minutách kdy si klient užívá a vstřebává teplo, započneme rituál vyrovnávání čaker pomocí olejů AROMA SENCES a vedenou relaxaci pomocí tibetské mísy.

Detoxikačně-depurativní

Taktéž použijeme termální pomerančový peeling, dále pak bublající bahenní zábal ze zeleného čaje, jehož účinky umožní okamžité odstranění toxinů z těla a masáž tělovou emulzí orchidej, který má posilující revitalizační účinky.

Energizující

S použitím máslového peelingu s indickým kořením s jemnou texturou, která se vstřebává do kůže a nechává pokožku nádherně vyživenou a vláčnou, peeling není ani pořeba otírat teplou vodou. Poté provedeme celotělovou masáž speciálním olejem TRIDÓŠA, který svým složením vyrovnává dle Ajurvédské filosofie naše 3 dóši (Váta, Pitta, Kapha)

Remineralizační

 
S použitím termálního pomerančového peelingu, následuje bahenní zábal s HEMATITEM, kamenem bohatým na železo, který má rozsáhlé hojivé a zpevňovací účinky na pokožku. K masáži použijeme olejový gel s MALACHITEM.
 

CENA RITUÁLŮ: 1680,-Kč / 120 minut

 
Homeopatie
Terapeutické metody založené na principu podobnosti, jejichž cílem je obnovení zdraví a harmonie organismu na tělesné a emocionální úrovni. Jsou vhodné a bezpečné pro všechny věkové kategorie pacientů od malých dětí po seniory.
Konkakt pro objednání: MVDr. Martina Kuželová, tel.: 604 831 249 nebo na email: marina@housle.cz
 
 
 Bachova terapie 
Bachova květová terapie ® je varianta homeopatie, která používá „esence“, výluhy květů některých rostlin. Pomáhá člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu. Květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu. Tato terapie nepotírá to negativní, co v člověku je, nýbrž podporuje jeho pozitivní potenciál.
Esence jsou čisté, nejsou škodlivé a nemají vedlejší účinky. Nesprávně zvolena esence není tělem energeticky přijata. Tato metoda je stejně jako homeopatie vhodná pro všechny (i pro zvířata.)
 
 

Silvova metoda Ilona Navrátilová (tel. 603 581 597)
Velmi účinná technika, klient je pod vedením terapeuta uveden do alfa hladiny (15 min. v alfě => jako 2,5 hod. tvrdého spánku v noci, odbourávání stres. hormonů, absolutní uvolnění). V alfa hadině terapeut pracuje s podvědomím klienta.
 
Pomáhá při:
- bolestech
- nervových potížích
- poruchách spánku
- špatné koncentraci
- hyperaktivitě
- stres, únava
 
 

Rytmické vtírání 
Jemnými pomalými rytmickými pohyby se roztírají různé druhy olejů spolu se zabalováním do nahřátých ručníků se navodí pocit vnitřního klidu a celistvosti. Uvolňuje psychické i fyzické napětí. Pomáhá při psychické i fyzické zátěži a vyčerpání. Uvolňuje bolest.
 
 
 

 

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Má blahodárný vliv na celé tělo. Léčivá síla medu působí pokožkou přímo na celý organismus. Je to velmi účinná detoxikační metoda, která odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány. Med obsahuje důležité minerály a stopové prvky.
 
Pomocí tzv. "pumpovacích" pohybů rukou se při masáži dostávají živiny obsažené v medu do krve a přes kůži se zpětně uvolňují usazeniny a škodlivé látky – toxiny. Ty se ukládají hluboko v tělesných tkáních po celou dobu našeho života. Způsobují oslabování organizmu, což má za následek vznik různých nemocí.
 
Medová masáž se provádí na zádech teplým medem. Dokonale prohřeje a uvolní svaly podél páteře. Právě zde se nacházejí akupresurní body vnitřních orgánů, a proto při této masáži dochází kromě očisty organismu také k příznivému ovlivnění jejich funkcí. Působíme především na játra, ledviny a plíce. K masáži používáme přírodní med od soukromých včelařů.
 

CENA MASÁŽE: 550,-Kč / 45 minut


 

 
Novinky

LUXUSNÍ AJURVÉDSKÉ RITUÁLY

 Bachova terapie

Silvova metoda

Rytmické vtírání

Akce

Ruční lymfodrenáž v kombinaci s přístrojem 90min  800,-

Kontakt

tel.č.:
+ 420 773 288 333

FB: In salon

Grafické
a technické řešení: