Akce

 

 

Homeopatie
 
 
 
 

Bachova terapie 
Bachova květová terapie ® je varianta homeopatie, která používá „esence“, výluhy květů některých rostlin. Pomáhá člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu. Květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu. Tato terapie nepotírá to negativní, co v člověku je, nýbrž podporuje jeho pozitivní potenciál.
Esence jsou čisté, nejsou škodlivé a nemají vedlejší účinky. Nesprávně zvolena esence není tělem energeticky přijata. Tato metoda je stejně jako homeopatie vhodná pro všechny (i pro zvířata.)
 
 

Silvova metoda Ilona Navrátilová (tel. 603 581 597)
Velmi účinná technika, klient je pod vedením terapeuta uveden do alfa hladiny (15 min. v alfě => jako 2,5 hod. tvrdého spánku v noci, odbourávání stres. hormonů, absolutní uvolnění). V alfa hadině terapeut pracuje s podvědomím klienta.
 
Pomáhá při:
- bolestech
- nervových potížích
- poruchách spánku
- špatné koncentraci
- hyperaktivitě
- stres, únava
 
 

Rytmické vtírání 
Jemnými pomalými rytmickými pohyby se roztírají různé druhy olejů spolu se zabalováním do nahřátých ručníků se navodí pocit vnitřního klidu a celistvosti. Uvolňuje psychické i fyzické napětí. Pomáhá při psychické i fyzické zátěži a vyčerpání. Uvolňuje bolest.
 
 
 

 

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Má blahodárný vliv na celé tělo. Léčivá síla medu působí pokožkou přímo na celý organismus. Je to velmi účinná detoxikační metoda, která odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány. Med obsahuje důležité minerály a stopové prvky.
 
Pomocí tzv. "pumpovacích" pohybů rukou se při masáži dostávají živiny obsažené v medu do krve a přes kůži se zpětně uvolňují usazeniny a škodlivé látky – toxiny. Ty se ukládají hluboko v tělesných tkáních po celou dobu našeho života. Způsobují oslabování organizmu, což má za následek vznik různých nemocí.
 
Medová masáž se provádí na zádech teplým medem. Dokonale prohřeje a uvolní svaly podél páteře. Právě zde se nacházejí akupresurní body vnitřních orgánů, a proto při této masáži dochází kromě očisty organismu také k příznivému ovlivnění jejich funkcí. Působíme především na játra, ledviny a plíce. K masáži používáme přírodní med od soukromých včelařů.
 

 

 
Novinky

- Tejpování

- Bachova terapie 

- Silvova metoda

- Rytmické vtírání

Akce

Ruční lymfodrenáž v kombinaci s přístrojem 90min  800,-

Kontakt

tel.č.:
+ 420 773 288 333

FB: In salon

Grafické
a technické řešení: