Kolektiv

 

Ilona Navrátilová
Majitelka salónu, masérka
 
 Zdravotní sestra, masáže, kosmetika, permanentní makeup, studium čínské medicíny zakončené stáží v Číně, stáž na Srí Lance se studiem ajurvédy.

Proč svoji práci miluji:

,,Spal jsem a zdálo se mi, že život je samá radost. Probudil jsem se a viděl jsem, že život je služba. Sloužil jsem a zjistil jsem, že služba je radost.''

Rabindranáth Thákur  

 

Kamila Hrubá
Masérka
 

 Jsem absolventkou oboru masér sportovní a rekondiční na SZŠ v Brně a druhým rokem studuji fyzioterapii na Masarykově univerzitě. Techniky, kterými se zabývám jsou baňkování podle tradiční čínské medicíny, masáž klasická, sportovní, relaxační, reflexní, medová detoxikační, lymfatická drenáž, masáž lávovými kameny, peelingy, zábaly....

Proč svoji práci miluji:

Technika masáží mě baví a naplňuje, moje práce je zároveň i mým koníčkem.  :-)

,,Znič strach a obavy, ničeho se neboj a otevři nové možnosti, jen tak budeš moci vidět jasně, co je před tebou. Seber si z minulosti to nejlepší a potom ji nech navždy rozplynout v mysli. Je to jako zavřít dveře a otevřít okno. Dýchej volně celým tělem, ať máš mysl klidnou, prázdnou, čistou jako zimní vzduch.''

Buddha  

Bc. Denisa Machálková
Masérka
 
 K masážím jsem se dostala tak trochu oklikou přes dlouholetou terapeutickou práci s dětmi a rodinami v neziskové organizaci. V současné době se kromě masáží věnuji ještě magisterskému studiu na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity. A protože fyzické tělo a psychika jsou dvě neoddělitelné součásti, mám nyní možnost zúročit zkušenosti z terapeutické praxe a vědomosti ohledně fyzického těla. Provádím masáže, které přizpůsobuji  aktuálnímu stavu a přáním klienta. Nejvíce se momentálně zaměřuji na lymfodrenáž, což je velmi příjemná a  efektní masáž. Pomáhá při detoxikaci, únavě, stresu, pomalém metabolismu a dalších potížích.

 

Tomáš Hájek
Masér
 
 Klasická relaxační masáž, sportovní masáž, těhotenská masáž, medová masáž, tradiční Balijská masáž nohou

Proč svoji práci miluji:

Masírovaní mě naplňuje a jsem rád, když můžu pomoci druhým. Je to čas, kdy se mohu odreagovat od dnešního hektického světa. V práci se cítím dobře a k tomu napomáhá náš skvělý kolektiv.

 

Kateřina Kosíková
Manikúra, pedikúra
 
 Pedikúrou a manikúrou se zabývám od roku 2006. Pedikúru dělám klasickou mokrou, kde provedu diagnostiku nohy. Jsem schopna rozpoznat různe vady nohou a kožní onemocnění. Ošetruji zarostlé nehty metodou podkládání. Použivam peelingy, provádím masáže a zábaly nohou. Manikúru provádim klasickou na přirodní nehty s lakováním shellaku od firmy CND.

Proč svoji práci miluji:

Je to rozmanitá práce. Ráda vyslechnu, poradím a doporučím. Těší mě, když společně najdeme řešení a klient odcházi spokojen a zrelaxován.  

Hana Kepáková
Masérka
 
 Provádím klasické a relaxační masáže, lávové kameny, baňky, rašelinové zábaly, anticelulitidové zábaly, aplikuji tělove svíce. Provádím manuální lymfodrenáž s použitím odvodňovacího oleje i přístrojovou pomocí přístroje EMG-O1, kde je možné i pasivní posilování a zpevňování postavy. Většinou kombinuji různé techniky podle potřeb klienta nebo si můžete sami zvolit.

Proč svoji práci miluji:

Ráda pracuji s konkrétními lidmi, těší mě, když můžu pomoci od bolesti a přinést chvíli klidu a odpočinku.  

Radka Líčková
Manikúra, Shellac
 
 

 

 

 

Novinky

LUXUSNÍ AJURVÉDSKÉ RITUÁLY

 Bachova terapie

Silvova metoda

Rytmické vtírání

Akce

Ruční lymfodrenáž v kombinaci s přístrojem 90min  800,-

Kontakt

tel.č.:
+ 420 773 288 333

FB: In salon

Grafické
a technické řešení: